Країни і міста
Русский
Українська

Львів | Відпочинок у Львові

 
Где жить (53)


Где поесть (29)

Чем заняться (67) 
 
Нажмите для отображения обьектов, расположенных близко друг к другу.
 
 
Где жить: Львів
 

Про місто

Що може бути краще, ніж відпочинок у Львові - столиці західної України? Культурний центр з дивно багатою історією, у Львові переплітається атмосфера XVIII століття і дух сучасності. Місто славиться старовинними соборами, неймовірними музеями, затишними кав`ярнями та пивоварнями, завдяки цьому туризм у Львові процвітає. Щорічно подорож до Львова вибирають близько 1 млн туристів. Такий приплив гостей можна легко пояснити. Є ціни на відпочинок у Львові, які по кишені студентам, є варіанти для респектабельних мандрівників.

Це місто зачаровує. Можна влаштувати собі відпочинок у Львові недорого - просто ходити по вулицях і розглядати вдома, майже кожен з них архітектурний пам`ятник України. Бароко і готика, романський стиль і ренесанс, ампір і рококо - львівські будови вражають різноманітністю стилів. У 1998 році місто внесли в число світових пам`яток архітектури, які охороняються ЮНЕСКО. Цей факт лише підтверджує, що відпочинок у Львові – обов`язковий вояж в житті кожного мандрівника.

Вузькі покручені вулички, викладені бруківкою, - одна з візиток Львова. Ці тихі міські стежинки настільки незвичайні для жителів метушливих мегаполісів, що створюється відчуття позаземного галактичного простору. У львівських провулках таяться кав`ярні, де «філіжанкою» чорного напою завжди чекає гостя, щоб зігріти і підбадьорити його. А тому і відгуки про відпочинок у Львові завжди дуже теплі.

Відпочинок у Львові привабливий для любителів пива. У місті багато затишних закладів, де мандрівники можуть оцінити майстерність львівських пивоварів. Що примітно, ціни на відпочинок у Львові невисокі і доступні туристові з середнім достатком. Однак безкоштовно - тільки гостинність та привітність львів`ян. Жителі міста заслуговують окремої уваги. В їх особі сполучені: GPS-навігатор, історичний знавець, культурний оглядач, експерт готельної сфери і хранитель національних традицій. Львів`ян можна включити в категорію пам`яток цього міста. Безсумнівно, туризм у Львові успішно розвивається ще й тому, що гість в ньому особливо почитаємо.

Львів - це не просто місце, в яке хочеться повернутися. Там хочеться залишитися назавжди.

Погода у Львові
Сегодня:

...

Завтра:

...

Погода на 4 дні
 
Відгуки
Едем
Раньше был хороший отель, но не сейчас

Комфорт, наличие собственной парковки, расположение, сравнительно тихо в номерах. Раньше это был очень хороший отель, но увы, все меняется.

 
Леотель
Дуже сподобалось

В готелі є все для затишного проживання - дуже приємні ціни та теплі комфортні номери + смачні сніданки .

 
Райський сад
Львов на день влюбленных

Выбрали случайно, не хотелось жить в городе.Понравился номер, двухкомнатный на 4-х. Чисто, постель хорошая (даже на диване спать вдвоем было комфортно).Санузел...

 
Найближчі населені пункти
Брюховичі   Дрогобич   Жовква   Золочів   Пустомити   Стрий   Славсько   Орявчик   Тисовець   Сколе   Східниця   Трускавець   Моршин   Івано-Франково   Липники   Плай   Раковець   Розлуч    Судова Вишня   Яворів  
 
 
 
 
 
Погода в Україні Цікаві місця України Онлайн бронювання готелів
Незабаром. Просування готелів Рекламодавцю Вебмастеру Вхід для готелів Map
Копіювання матеріалів з даного сайту допускається тільки з письмового дозволу редакції
© 2017 nezabarom.ua
Всі права захищені